tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Włodzimierz Szaranowicz
Dyrektor TVP Sport, który na rywalizację na arenach patrzy wielowymiarowo. Komentował wspaniałe sukcesy Adama Małysza, Kamila Stocha, czy Roberta Korzeniowskiego. W latach dziewięćdziesiątych przybliżał Polakom tajniki NBA.

Chciałbym, żeby dwa złota skoczków stały się faktem

11.01.2018 14:31
Dla Włodzimierza Szaranowicza, komentatora TVP Sport, igrzyska olimpijskie w Pjongczangu będą już 24. taką imprezą w karierze. Tym razem ma nadzieję, że uda mu się skomentować dwa złote medale, zdobyte przez naszych skoczków.

Stoch ma szansę, by odnieść cztery zwycięstwa

1.01.2018 18:54
– Kamil Stoch jest uosobieniem zwycięzcy. To co ma w zasięgu ręki, to pięknie zagarnia – zauważył Włodzimierz Szaranowicz, który wraz z Przemysławem Babiarzem podsumował noworoczny konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen.

Czułem, że Kamil Stoch jest gotowy

30.12.2017 21:38
Włodzimierz Szaranowicz i Przemysław Babiarz podsumowali zmagania w pierwszym konkursie 66. Turnieju Czterech Skoczni. – Sytuacja wyjściowa jest bardzo dobra. Atakujemy – podkreślają po zwycięstwie Kamila Stocha w Oberstdorfie.

Anitę Włodarczyk cenię zwłaszcza za osobowość

27.12.2017 10:12
W 2015 roku zwyciężył Novak Djoković , a dwanaście miesięcy później najwięcej głosów dostała Anita Włodarczyk. Kto okazał się najlepszy tym razem? Zapytaliśmy o to komentatora TVP Sport – Włodzimierza Szaranowicza.

Stoch za chwilę będzie skakał daleko i pięknie

15.12.2017 18:42
Komentator TVP Sport – Włodzimierz Szaranowicz – o dyspozycji Polaków przed konkursami Pucharu Świata w Engelbergu. Transmisja w TVP 1 od godz. 15:40. Awans do sobotniego konkursu indywidualnego wywalczył komplet sześciu Polaków. Formą błysnął Dawid Kubacki, który wygrał dwie sesje treningowe, a w kwalifikacjach zajął czwarte miejsce.

Małysz czy Stoch? To różne epoki

6.01.2017 20:42
– Przewaga mentalna nad Tande była kolosalna. Zawsze, gdy pojawiała się szansa, Stoch ją wykorzystywał – zauważył Włodzimierz Szaranowicz, po zwycięstwie Polaka w 65. Turnieju Czterech Skoczni.