tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Aplikacja TVP Sport – zobacz nasz przewodnik!

Schować telewizor do kieszeni aby oglądać najważniejsze transmisje sportowe w autobusie, pociągu, na wakacjach - raczej niemożliwe. Już teraz, wielki sport na ekranie Twojego smartfona czy tabletu. Dzięki aplikacji mobilnej TVP Sport nie przegapisz żadnego wydarzenia relacjonowanego na naszych antenach, w tym piłkarskich mistrzostw świata, turniejów WTA z Agnieszką Radwańską, czy zimowych Igrzysk w Pjongczang. Wielkie emocje bezpłatnie i w Twoim zasięgu.
Aplikacja mobilna TVP Sport – jak pobrać?

POBIERZ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA Z SYSTEMEM ANDROID Aplikacja TVP Sport na urządzeniach z systemem iOS

POBIERZ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA APPLE (SYSTEM IOS) Aplikacja TVP Sport na urządzeniach z systemem iOS

Aby nie przegapić ważnych wydarzeń i relacji zasubskrybuj powiadomienia. Dzięki nim będziemy mogli Cię informować o ważnych rozstrzygnięciach za pomocą systemu push. Jeżeli jesteś wiernym fanem wybranej dyscypliny sportowej, możesz wybrać ją z menu aplikacji i śledzić sprofilowane do Twoich zainteresowań wyniki, informacje i materiały wideo. Użytkowników aplikacji zapraszamy także do śledzenia sekcji OPINII dziennikarzy i ekspertów TVP Sport. Tam znajdziesz nasze komentarze i felietony.

Najciekawsze treści wideo, wiadomości czy felietony możesz udostępnić w mediach społecznościowych, dzielić się emocjami w kręgu swoich znajomych. Najbardziej wytrawnych fanów sportu zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy w quizach, które codziennie możesz rozwiązywać w aplikacji.

Aplikacja TVP Sport Telewizja Polska od lat jest liderem dystrybucji sportowych transmisji internetowych. Oferta wideo “na żywo” portalu SPORT.TVP.PL biła rekordy oglądalności on-line w czasie największych wydarzeń sportowych, generując na komputerach polskich internautów wyniki przekraczające 400 tys. jednoczesnych odtworzeń transmisji.

Teraz także użytkownicy smartfonów i tabletów będą mogli oglądać transmisje sportowe TVP oraz śledzić relacje wideo z najważniejszych światowych wydarzeń sportowych. Telewizja Polska, jako nadawca igrzysk olimpijskich w Pjongczang czy piłkarskich mistrzostw świata w Rosji już kilkanaście miesięcy przed obfitującym w wydarzenia rokiem 2018 udostępniła nową aplikację mobilną ze sportowymi treściami "na żywo".

Użytkownicy aplikacji będą mieli możliwość oglądania transmisji sportowych, a także bogatej biblioteki klipów wideo obejmujących aktualnie kilkadziesiąt tysięcy pozycji - w tym skróty meczów i gole. W czasie wydarzeń sportowych transmitowanych przez Telewizję Polską, do których nadawca posiada prawa internetowe, klipy z interesującymi fragmentami takimi jak gole czy skoki zostaną udostępniane w aplikacji już kilka minut po danym wydarzeniu.

W aplikacji dużo zimy Dodatkowymi treściami aplikacji są artykuły, galerie zdjęć, wideoblogi i felietony autorstwa dziennikarzy TVP Sport oraz wyniki z najważniejszych rozgrywek sportowych na świecie. Menu treści aplikacji jest oparte na strukturze dyscyplin najbardziej interesujących polskich kibiców sportowych: od piłki nożnej poprzez siatkówkę, tenis i skoki narciarskie.

Aplikacja zawiera także listę zaplanowanych transmisji oraz system powiadomień "push", który pozwoli użytkownikom zasubskrybować powiadomienia o gorących informacjach sportowych, rozpoczynających się transmisjach czy najnowszych materiałach wideo dostępnych w aplikacji.

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację.


najpopularniejsze

ME siatkarek: drugie zwycięstwo Polek

SPAL – Napoli 2:3. Dramat Milika, seria Napoli trwa

"Skorpion" Giroud czy piękny gol… Deyny? Nominacje do bramki roku

Tak się bawi, tak się bawi Bawaria! Bayern świętuje Oktoberfest

Pochwały dla "Lewego", krytyka Ulreicha. "Maszyna ruszyła"