tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mistrzostwa świata piłkarek ręcznych tylko w Telewizji Polskiej

Już w sobotę, 2 grudnia, o godz. 17:15 reprezentacja Polski meczem ze Szwecją rozpocznie walkę w mistrzostwach światach piłkarek ręcznych. Transmisje w TVP Sport, TVP3, na stronie SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.
Kinga Achruk (fot. PAP)

Mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w TVP. Sprawdź plan transmisji

Przed czterema i dwoma laty Polki były największą niespodzianką mistrzostw świata, rozgrywanych w Serbii i Danii. Nie tylko wyszły z grupy, lecz także w 1/8 finału oraz w ćwierćfinale pokonały wyżej notowane rywalki i weszły do strefy medalowej. Tam musiały jednak uznać wyższość innych reprezentacji. Czwarte miejsca jednak to najlepszy wynik naszej kobiecej reprezentacji w mistrzostwach świata.

Leszek Krowicki przed MŚ: nie mam się do czego przyczepić TVP Sport i TVP3 pokaże 28 meczów mistrzostw świata: 16 fazy grupowej i 12 fazy pucharowej (4 spotkania 1/8 finału, wszystkie ćwierćfinały, oba półfinały i spotkania o medale), 81 spotkań będzie można obejrzeć na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport. TVP3 będzie transmitowała wszystkie mecze Polek, a także oba półfinały i finał.

Mistrzostwa z Niemiec skomentują: Piotr Dębowski i Jacek Laskowski, reporterami będą: Sylwia Michałowska i Mariusz Jankowski. Studio poprowadzą: Maciej Iwański, Maciej Jabłoński i Marcin Rams, a wśród ich gości znajdą się między innymi: byłe reprezentantki naszego kraju – Alina Wojtas i Monika Stachowska (czwarte zawodniczki mistrzostw świata) oraz trener Wojciech Nowiński.

Katarzyna Janiszewska: turniej w Rumunii dodał nam wiary w siebie
Sylwia Lisewska przed MŚ: jestem pełna optymizmu

podobne informacje

Piątek ze SPORT.TVP.PL i TVP Sport – plan transmisji!

Wicemistrzynie olimpijskie zagrają w półfinale MŚ

Pancerna obrona Szwedek. Dunki nie zagrają o medale

MŚ kobiet: znamy komplet ćwierćfinalistek