tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Kapitan wywołał spór w PSG

Przerwa noworoczna przyniosła nowe kontrowersje w Paris Saint-Germain. Dwóch zawodników wróciło z urlopów z opóźnieniem, co według "L’Equipe" nieporozumienia między zawodnikami z Ameryki Południowej.
Neymar i Cavani (fot. Getty Images)

Piłkarska linia produkcyjna. Ćwierć miliarda za wychowanków

Z opóźnieniem do Paryża dotarli Edinson Cavani i Javier Pastore. Pierwszy jest jednym z najlepszych zawodników Unaia Emery’ego, ale drugi ma być blisko odejścia. O Argentyńczyka stara się między innymi Inter Mediolan.

Do sytuacji obu odniósł się Thiago Silva. – Myślę, że ten Pastore powiedział klubowi, iż chce odejść, ale nie doszli ze sobą porozumienia. Z Cavanim jest inaczej – stwierdził. Co ciekawe, Argentyńczyk nic o tym nie wie. – Nigdy nie rozmawiałem z nim o mojej przyszłości. To nieprawda. Chciałbym zostać i skończyć tutaj moją karierę – odpowiedział. W ojczyźnie pomocnik miał zostać dłużej z powodów osobistych.

Obaj spóźnieni zostali ukarani przez Unaia Emery’ego – zabrakło ich w kadrze PSG na rozegrane ostatnio pucharowe spotkanie z Rennes. Pastore i Cavani są niezadowoleni, bo Neymar dostał w grudniu zgodę na wyjazd do Brazylii z przyczyn osobistych, zaś im na to nie pozwolono.

Bereszyński do Interu, Kownacki do... Juventusu?

podobne informacje

Wielki powrót Neymara? Prezes Barcelony zabrał głos

Kylian Mbappe lepszy od Neymara. Przepaść między napastnikami

Gorszego lidera nie ma. Barcelona najsłabsza w Europie

Szokujący pomysł Neymara. Chce odejść z Paris Saint-Germain