tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Kapitan wywołał spór w PSG

Przerwa noworoczna przyniosła nowe kontrowersje w Paris Saint-Germain. Dwóch zawodników wróciło z urlopów z opóźnieniem, co według "L’Equipe" nieporozumienia między zawodnikami z Ameryki Południowej.
Neymar i Cavani (fot. Getty Images)

Piłkarska linia produkcyjna. Ćwierć miliarda za wychowanków

Z opóźnieniem do Paryża dotarli Edinson Cavani i Javier Pastore. Pierwszy jest jednym z najlepszych zawodników Unaia Emery’ego, ale drugi ma być blisko odejścia. O Argentyńczyka stara się między innymi Inter Mediolan.

Do sytuacji obu odniósł się Thiago Silva. – Myślę, że ten Pastore powiedział klubowi, iż chce odejść, ale nie doszli ze sobą porozumienia. Z Cavanim jest inaczej – stwierdził. Co ciekawe, Argentyńczyk nic o tym nie wie. – Nigdy nie rozmawiałem z nim o mojej przyszłości. To nieprawda. Chciałbym zostać i skończyć tutaj moją karierę – odpowiedział. W ojczyźnie pomocnik miał zostać dłużej z powodów osobistych.

Obaj spóźnieni zostali ukarani przez Unaia Emery’ego – zabrakło ich w kadrze PSG na rozegrane ostatnio pucharowe spotkanie z Rennes. Pastore i Cavani są niezadowoleni, bo Neymar dostał w grudniu zgodę na wyjazd do Brazylii z przyczyn osobistych, zaś im na to nie pozwolono.

Bereszyński do Interu, Kownacki do... Juventusu?

podobne informacje

Neymar ucina spekulacje: zostaję w Paris Saint-Germain

Media: Grzegorz Krychowiak wypożyczony z PSG. Zagra razem z Maciejem Rybusem

Z mundialu do Włoch. Napoli chce gracza PSG

"Zidane nie chciał w Realu Neymara z powodu... Marcelo"