tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zapowiedziano drugi Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych

Tegoroczny Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych potrwa od 28 lutego do pierwszego marca. To jedno z niewielu wydarzeń skupionych na temacie edukacji, administracji i przemysłu kreatywnego w branży esportowej.
(Fot. Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Kongresu Sportów Elektronicznych)

Nasze typy w plebiscycie Polish Esport Awards. W czwartek wyniki


Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych to jedno z niewielu wydarzeń skupionych na temacie edukacji, administracji i przemysłu kreatywnego w branży esportowej. To już druga edycja eventu. Tym razem na przełomie lutego i marca poruszony będzie temat turnieju Intel Extreme Masters odbywającego się w Katowicach. Znamy już większość paneli tematycznych. Można sprawdzić je

pod tym adresem


. Panele dyskusyjne i prelekcje mogą zaciekawić nie tylko osoby z środowiska branżowego. Eksperci poruszą takie tematy jak: edukacja esportowa czy wpływ gier na zdolności umysłowe. Nie zabraknie też paneli dotyczących biznesu, administracji czy dziennikarstwa i zmian na rynku pracy.

Konferencja to plus w sferze polskiego esportu. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych. Wstęp na kongres jest bezpłatny, ale zainteresowani powinni spieszyć się z rezerwacją miejsc, można to zrobić u dołu tej strony internetowej.

Arena Esport (odc. 5)