tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Juve drży przed Milikiem. "Musimy uważać, żeby nam nie strzelił"

Arkadiusz Milik wrócił do gry w Napoli na początku marca. Kilka tygodni wystarczyło, aby we Włoszech przypomnieli sobie, jak dobrym napastnikiem jest Polak. Napastnik budzi respekt nawet w Juventusie...
Arkadiusz Milik (fot. Getty Images)

"Lewy" dopadnie legendę Realu? Brakuje jednego gola

Juventus i Napoli toczą bój o mistrzostwo Włoch, a w niedzielę zagrają przeciwko sobie. Klasę Polaka podkreślił obrońca Starej Damy Giorgio Cheillini. – Milik zaliczył dobry powrót, co udowodnił przez wpływ, jaki wywarł w ostatnich spotkaniach swojego zespołu, poprzez bramki, które zdobył – stwierdził Włoch.

Chielliniemu podoba się przede wszystkim siła mentalna Milika. – Cieszę się, że wrócił. Miał wielkiego pecha, nie było mu łatwo pod kątem psychicznym – wyznał. Mimo to na murawie nie będzie sentymentów – w Turynie wiedzą, że trzeba uważać na atakujących Napoli.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby upewnić się, że Milik nam nie strzeli. Brak straty bramki będzie dla nas szczególnie istotny – podkreślił Chiellini. – Nie sądzę, żeby Napoli wyszło czterema napastnikami. Myślę, że zastosują ustawienie 4-3-3, które będzie się zmieniać w trakcie meczu – dodał obrońca.

Forma Milika rośnie. Włoscy dziennikarze nie mogą wyjść z zachwytu

podobne informacje

Kolejna wpadka Arturo Vidala. Nietypowy dług

Kolejny hit w Juventusie Turyn? "Chcemy nowego Cristiano Ronaldo"

Koniec wyścigu o Piątka. Gigant się wycofa

Cristiano Ronaldo weźmie ślub? Georgina Rodriguez powiedziała "tak"