tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"Projekt: Lewy" – interaktywny reportaż już 1 czerwca!

PROJEKTLEWY.TVP.PL – pod tym adresem odliczamy dni do startu wyjątkowego, interaktywnego reportażu TVP Sport poświęconego najlepszemu polskiemu piłkarzowi. Już 1 czerwca będziecie mogli na nowo poznać Roberta Lewandowskiego!
"Projekt: Lewy" startuje 1 czerwca. Zobacz zwiastun!
(fot. TVP)

To nie będzie "zwykły" film dokumentalny. "Projekt: Lewy" to specjalna, multimedialna platforma, dzięki której użytkownik będzie mógł samemu wybrać, od której strony chce poznać Lewandowskiego i ścieżkę, jaką chce podążać, by śledzić jego życie i karierę.

Na przygotowanie projektu poświęciliśmy ponad rok. Przeprowadziliśmy blisko 30 wywiadów, w tym z samym "Lewym". Zjechaliśmy Polskę od Warszawy po Poznań i Niemcy od Dortmundu po Monachium. Zebraliśmy archiwalne zdjęcia z najmłodszych lat Roberta i przekopaliśmy się przez archiwa Telewizji Polskiej. Ale najważniejsza będzie forma reportażu. Czegoś takiego w polskiej sieci jeszcze nie było.

Start zaplanowany jest na 1 czerwca. "Projekt: Lewy" będzie prezentem dla polskich kibiców na Dzień Dziecka. Ale materiału i zabawy w nim tyle, że spokojnie wystarczy do pierwszego meczu biało-czerwonych na mundialu. Do zobaczenia!

PROJEKTLEWY.TVP.PL – odliczanie trwa

(fot. archiwum prywatne Roberta Lewandowskiego/Varsovii/Znicza Pruszków)

najpopularniejsze

Ostatnie szlify gwiazd. Nadal, Djoković i Federer trenują przed Australian Open

Ireneusz Mazur skomentował losowanie Polaków przed mistrzostwami Europy w 2019 roku

Maciej Stolarczyk: Kuba Błaszczykowski dał nam nowe tchnienie

Paweł Zagumny kandydatem na prezesa Polskiej Ligi Siatkówki

Paweł Brożek: jestem optymistą, ale usłyszeliśmy już sporo obietnic