tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Błyskawiczny nokaut i ciekawe perspektywy. "Ma wielki potencjał"

22–letni Fiodor Czerkaszyn (9–0, 6 KO) w swoim debiucie w barwach grupy KnockOut Promotions na gali w Wałczu potrzebował zaledwie 17 sekund, by znokautować doświadczonego Daniela Urbańskiego. 2 czerwca na gali KnockOut Boxing Night #2 w Rzeszowie stoczy kolejny pojedynek. Transmisja na antenach Telewizji Polskiej.
Urbański [L] vs Czerkaszyn [P] (fot. KnockOut Promotions)

Nokautująca "wątróbka" i prawie 400(!) pojedynków

Nie jest tajemnicą, że lubię bić na wątrobę, z Urbańskim mi się to udało i było po walce. Tak czasami bywa – podsumowuje swój występ Czerkaszyn, który przekonuje, że nie obawia się trudnych wyzwań.

Mogę walczyć z każdym, kogo wskaże mi promotor, tak było przed walką z Urbańskim i tak będzie teraz przed galą w Rzeszowie. Dostaję nazwisko przeciwnika i biorę się do roboty – mówi bokser z Charkowa, o którym w ciepłych słowach wypowiada się trener Fiodor Łapin.

Chłopak od początku, gdy przybył na naszą salę treningową, dawał z siebie wszystko i pokazywał, jak bardzo mu zależy. Zresztą pokazywał też podczas sparingów, że ma duże umiejętności. Fiodor bardzo ciężko pracuje, jest dojrzały, widać, że wie, czego chce w życiu. W swojej karierze widziałem już wiele zmarnowanych talentów, więc nie chcę składać teraz deklaracji, co do jego przyszłości, ale potencjał ma chłopak wielki – ocenia szkoleniowiec KnockOut Promotions.

Na gali w Rzeszowie oprócz Fiodora Czerkaszyna zaboksuje także inny talent młodego pokolenia Paweł Stępień (9-0, 8 KO) oraz niedawny pogromca Alberta Sosnowskiego Łukasz Różański (8–0, 7 KO). W pojedynku wieczoru kibice obejrzą dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54–4–1, 38 KO) w starciu z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą (27–5, 25 KO).

17 sekund i... zapoznanie z deskami. Nokautujący cios w wątrobę

podobne informacje

Artur Szpilka wciąż bez trenera. "Nie ma kolejki chętnych"

Nokautujące pytania w magazynie Ring! Wielkie dni polskiego boksu

Sprint na Giewont, dieta cud i nokaut–błysk. "Wątróbka" podbije Zakopane

Amerykański okręt może zaatakować "Diablo" po raz trzeci