tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Gorąco przed walką Szpilka vs Wach. Mocna obsada magazynu Ring TVP Sport

W magazynie Ring TVP Sport podsumujemy ćwierćfinałową walkę Mateusza Masternaka w World Boxing Super Series i porozmawiamy o nadchodzących wydarzeniach pięściarskich. Temperatura przed wyczekiwaną walką Artura Szpilki z Mariuszem Wachem wzrasta. Gośćmi Piotra Jagiełły i Sebastiana Szczęsnego będą ekspert naszej stacji Andrzej Gmitruk, mistrzyni świata WBC Ewa Piątkowska i promotor grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski. Transmisja od 17:10 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i naszej aplikacji mobilnej.
Artur Szpilka i Mariusz Wach (fot. PAP)

ARTUR SZPILKA: KOT OD MARIUSZA WACHA? ZJADŁ GO MÓJ PIES

W sobotę w Orlando Mateusz Masternak zmierzył się z Kubańczykiem Yunierem Dorticosem w ramach turnieju o puchar Muhammada Alego. "Master" przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Jak podsumuje swój występ? Połączymy się z byłym mistrzem Europy, który skomentuje twardy bój z królem nokautu z Gorącej Wyspy.

Mocne pięściarskie uderzenie już w sobotę na naszych antenach (transmisja od 22:00 w TVP Sport i internecie). W Sofii o prawo walki z Anthonym Joshuą powalczą Kubrat Pulew i Hughie Fury – kuzyn Tysona. Czy zwycięzca eliminacyjnego boju może liczyć na starcie z brytyjskim królem wszechwag? Ponadto w nocy z soboty na niedzielę kolejna impreza World Boxing Super Series z bojami o mistrzostwo świata w stawce.

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana w Polsce konfrontacja dwóch byłych pretendentów do mistrzostwa świata wszechwag. W starciu o wszystko 10 listopada w Gliwicach pięści skrzyżuje Artur Szpilka i Mariusz Wach. Nasza kamera śledziła ostatnie poczynania "Szpili", który ma za sobą mocne sparingi z Aleksandrem Ustinowem z Białorusi i Robertem Heleniusem z Finlandii. Zagraniczni goście podsumują formę podopiecznego Andrzeja Gmitruka.

W gliwickiej Arenie do kolejnej obrony mistrzowskiego trofeum przystąpi Ewa Piątkowska. "Tygrysica", która na treningach wymienia ciosy z mężczyznami, podzieli się swoimi spostrzeżeniami przed ważną walką i opowie o swojej rywalce, która poza ringiem… maluje obrazy.

Tego samego dnia, ale w nocy, do ważnego testu podejdzie Krzysztof Głowacki. Były mistrz świata w Chicago stanie oko w oko z Rosjaninem Maksimem Własowem. Przed wylotem do Stanów Zjednoczonych Sebastian Szczęsny rozmawiał z "Główką" i trenerem Fiodorem Łapinem. W magazynie Ring TVP Sport ostatni raport z przygotowań wałczanina.

Początek transmisji od 17:10 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i naszej aplikacji mobilnej!
Prowadzący: Piotr Jagiełło i Sebastian Szczęsny
Goście: Ewa Piątkowska, Andrzej Gmitruk, Andrzej Wasilewski

KnockOut Boxing Night 5, Szpilka – Wach w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji
Mariusz Wach: jadę na teren Artura Szpilki, więc muszę poszukać nokautu
Artur Szpilka: Mariusz Wach ma betonową szczękę
Maciej Sulęcki: Masternak wyszedł, żeby ładnie przegrać
Bomby Dorticosa. Masternak w poważnych tarapatach
WBSS: Mateusz Masternak – Yunier Dorticos (walka)

podobne informacje

Specjalne wydanie "Ringu TVP Sport" poświęcone Andrzejowi Gmitrukowi w środę

Mariusz Wach: w ringu będzie wojna!

Szpilka vs Wach. "Jesteśmy kibicom winni taką walkę"

Nokautujące pytania w magazynie Ring! Wielkie dni polskiego boksu