tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Ring TVP Sport: dogrywka Szpilki z Wachem i feta Głowackiego

W piątek o godzinie 19:50 kolejny odcinek magazynu pięściarskiego Ring TVP Sport. Po znakomitym weekendzie ze sportami walki doczekamy się dogrywki pomiędzy Arturem Szpilką i Mariuszem Wachem. Gośćmi Piotra Jagiełły i Grzegorza Mędrzejewskiego będą bowiem sekundanci bohaterów głównej walki wieczoru w Gliwicach – Mateusz Kempiński i Karol Da Costa. Ponadto przeanalizujemy cenny triumf Krzysztofa Głowackiego, który w Chicago rozprawił się z Rosjaninem Maksimem Własowem. O wyczynach "Główki" porozmawiamy z samym zainteresowanym i jego trenerem Fiodorem Łapinem. Transmisja w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i w naszej aplikacji mobilnej.
Mariusz Wach vs Artur Szpilka - dogrywka w magazynie Ring TVP Sport (fot. PAP)

PROMOTOR SZPILKA. ZAŁATWI SOBIE KOLEJNĄ WALKĘ?

Gala Knockout Boxing Night #5 okazała się wielkim widowiskiem. Efektowne triumfy zanotowali czołowy pięściarz świata w kategorii średniej Maciej Sulęcki i niepokonany w dywizji półciężkiej Paweł Stępień. Zgodnie z oczekiwaniami, ringową wojnę zgotowali nam Szpilka z Wachem.

Starcie królewskiej kategorii wagowej wciąż wzbudza emocje. W magazynie Ring TVP Sport swoimi spostrzeżeniami podzielą się odpowiedzialny za sferę mentalną "Szpili" Kempiński i trener przygotowania fizycznego "Wikinga", Da Costa.

Szpilka – Wach: dramatyczna 10. runda! Znakomite ujęcia spod ringu
"All Access". Wściekły Andrzej Gmitruk i radość w szatni Artura Szpilki
Tego jeszcze nie widzieliście! Odprawa sędziego w szatni Artura Szpilki
Krok w krok za Szpilką. Kulisy walki z Wachem

Do historii przeszedł wyczyn Głowackiego, który jako pierwszy Polak w historii awansował do półfinału turnieju World Boxing Super Series, czyli bokserskiej Ligi Mistrzów. Rozprawił się w dobrym stylu z Własowem i już czeka na półfinał z Łotyszem Mairisem Briedisem. Pokażemy fetę, jaką zgotowali "Główce" wałczanie i przedstawimy rozmowę z tymczasowym mistrzem świata WBO. W studio potyczkę z Rosjaninem i szanse na końcowy triumf w WBSS oceni trener Fiodor Łapin.

Transmisja od 19:50 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i w naszej aplikacji mobilnej.

Maksim Własow w tarapatach. Wylądował na deskach po ciosie Krzysztofa Głowackiego [WIDEO]
World Boxing Super Series: Krzysztof Głowacki – Maksim Własow (walka)
Głowacki: rewanż z Usykiem? "Teraz skupiam się na walce z Briedisem"
Blisko nokautu. Rywal "zatańczył" po ciosie Krzysztofa Głowackiego [WIDEO]

podobne informacje

Nokautujące pytania w magazynie Ring! Wielkie dni polskiego boksu