tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Pasje sportowców

"Opowiedz mi o swojej pasji, a powiem Ci kim jesteś!" – największe postacie polskiego sportu w cyklu Kingi Kwiecień pokazują swoje ukryte talenty.

najnowsze odcinki

Zbozień: tata wolał kupić mi droższe skrzypce niż korki

26.12.2018 22:18 Pasje sportowców
W okresie świąt Bożego Narodzenia Damian Zbozień odkłada korki i chwyta za skrzypce grając dla zespołu "Ciupaga". Jak wspomina, będąc dzieckiem jego tata gotów był wydać więcej pieniędzy na instrumenty muzyczne niż profesjonalny sprzęt piłkarski.

Najpierw kawa, a później na tor. Pasje Igi Baumgart-Witan

12.12.2018 12:44 Pasje sportowców
"Kubico i Williamsie, strzeżcie się!" – zakrzyknęła Iga Baumgart-Witan za kierownicą gokartu. Mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów pokazała, że szybka jest nie tylko na bieżni. Ale najpierw zaprosiła Kingę Kwiecień na mocną, czarną kawę...

Sofia Ennaoui spełniła marzenia. "Początki bywają trudne"

6.12.2018 08:42 Pasje sportowców
Sofia Ennaoui nigdy się nie ograniczała, W szkole – prymuska - średnia 5,5. Uzdolniona wszechstronnie – grała na fortepianie, rysowała, śpiewała. Tym razem spełniła swoje inne marzenie. Zobaczcie!

Mistrzowskie wypieki. Z wizytą u Justyny Święty-Ersetic

11.11.2018 13:09 Pasje sportowców
Kinga Kwiecień odwiedziła mistrzynię Europy w biegu na 400 metrów. Justyna Święty-Ersetic opowiedziała o swojej pasji, czyli o przygotowywaniu wypieków. W domu Erseticów nie zabrakło też opowieści o małżeństwie sportowców.

Nie skoki, a... samochody. Największa pasja Macieja Kota

31.10.2018 22:23 Pasje sportowców
Skoczkowie narciarscy nie są zwykłymi zjadaczami chleba. Wielu z nich pokazywało już, że bez adrenaliny żyć nie potrafi. Nie inaczej jest z Maciejem Kotem.

Dawida Kubackiego... bujanie w obłokach. Skoczek i jego pasja – szybowce

28.10.2018 22:02 Pasje sportowców
Odwiedziliśmy Dawida Kubackiego, który już niedługo rozpocznie sezon PŚ. Poznaliśmy go od innej strony - prawdziwego pasjonata lotnictwa i szybownictwa.