tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Darmowe napoje dla kibiców od... trenera Jana Bednarka

Southampton rozegra w niedzielę pierwszy domowy mecz pod wodzą nowego trenera – Ralpha Hasenhuettla. Zadanie nie będzie łatwe, bo drużyna Jana Bednarka zmierzy się z Arsenalem. Szkoleniowiec Świętych postanowił przywitać się z karnetowiczami... darmowymi napojami.
fot. Getty

Fortuna dla bramkarza. Ma być najlepiej opłacany na świecie

Hasenhuettl wziął się ostro do pracy. Piłkarze nie mogli liczyć na wolny poniedziałek, co wcześniej było tradycją. Za zawodnikami 19. zespołu Premier League intensywny tydzień, który obfitował w wiele jednostek treningowych, analiz wideo oraz spotkania twarzą w twarz z nowym szkoleniowcem.

Austriak przygotował też niespodziankę dla karnetowiczów. W obszernym liście tłumaczy swoją wizję zespołu i zaprasza fanów na "bardzo satysfakcjonującą podróż". Na dobry początek dołączył też voucher na darmowy napój podczas niedzielnego starcia z Arsenalem.

"Co mogę obiecać wam, to że nie obawiam się tego wyzwania i dam z siebie wszystko, żeby przezwyciężyć trudne chwile. Wiem, że klub jest bardzo ważny dla wszystkich w regionie i każdy chce, żeby utrzymał się w Premier League. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem facetem, z którym wszyscy chcą wiosłować w tym samym kierunku" – napisał Hasenhuettl.

Angielskie media awizują, że od pierwszej minuty przeciwko Arsenalowi zagra Jan Bednarek. Reprezentant Polski nie mógł znaleźć uznania w oczach poprzedniego szkoleniowca – Marka Hughesa. 22-latek spędził na boisku w tym sezonie tylko 170 minut. Pierwszy pełny mecz rozegrał już pod wodzą Austriaka przeciwko Cardiff (0:1) przed tygodniem.

podobne informacje

Jan Bednarek na fali. "Najlepszy obrońca w Southampton"

Jan Bednarek znowu błysnął. Zagranie na wagę zwycięstwa

Jan Bednarek i Łukasz Fabiański wysoko ocenieni przez angielskie media

Jan Bednarek znów w pierwszym składzie. Solidny mecz z gigantem