tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Prawdopodobny powrót Snaxa i byali'ego do Virtus.pro! Skład ma zasilić również TOAO

Według nieoficjalnych źródel Janusz "Snax" Pogorzelski, Mateusz "TOAO" Zawistowski oraz Paweł "byali" Bieliński mają zasilić skład Counter-Strike: Global Offensive organizacji Virtus.pro.
Virtus.pro (fot. csgowallpaper & hltv.org)

AGO Esports wygrywa czwarty sezon Polskiej Ligi Esportowej CS:GO

Od dnia 13 grudnia, kiedy to Virtus.pro oficjalnie zawiesiło swój skład CS:GO, trwają burzliwe spekulacje na temat tego kto odejdzie a kto zasili tę dywizję rosyjskiej organizacji. Najpoważniejszymi kandydatami do opuszczenia drużyny była dwójka weteranów, czyli Filip "NEO" Kubski oraz Jarosław "paszaBiceps" Jarząbkowski, a także młody talent Piotr "morelz" Taterka, który nie wykorzystał swojej szansy. W składzie miałyby pozostać dwie najsilniejsze i najstabilniejsze postacie, a mianowicie Michał "snatchie" Rudzki oraz Michał "MICHU" Muller.

Dzień po wyżej wspomnianej decyzji Generalny Menadżer Virtus.pro zapowiedział, że ma zamiar zbudować nowy skład wokół Snatchiego, a otaczać go będą młodzi i perspektywiczni zawodnicy. Znakiem zapytania było to czy zarząd zdecyduje się kontynuować przygodę z polskimi zawodnikami, czy też sięgnie po europejskich graczy.

Trzy dni później, czyli 17 grudnia nieoficjalne źródła masowo przekazywały informację o tym, że Virtus.pro jest w trakcie zaawansowanych rozmów transferowych, których tematem głównym jest transfer Mateusza "TOAO" Zawistowskiego, czyli zawodnika AGO Esports, będącego obecnie na ławce rezerwowych.

Drugą kluczową informacją tego dnia jest prawdopodobny powrót Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego do składu Virtusów. Menadżer organizacji potwierdził, że jest bliski finalizacji negocjacji z mousesports, gdzie Snax wciąż posiada ważny kontrakt przebywając na ławce rezerwowych.

Snatchie, MICHU, TOAO, Snax - tak będzie prezentował się skład Virtus.pro jeśli wszystkie informacje się potwierdzą. Niewiadomą pozostaje to kto miałby zająć ostatnie miejsce w tej drużynie. Jeśli wierzyć plotkom to najpoważniejszym kandydatem jest Paweł "byali" Bieliński, z którym prawdopodobnie rozmawia rosyjska organizacja. Z niecierpliwością czekamy na rozwianie przez Virtus.pro wszystkich wątpliwości.

podobne informacje

FACEIT ogłasza 7. sezon ligi ECS! Duże zmiany w formacie rozgrywek

LEC W4: Jankos wciąż bez porażki, Kikis wciąż bez zwycięstwa

Kolejny turniej CS:GO rangi Major prawdopodobnie odbędzie się w Berlinie

LEC W4: Zobaczymy starcie Jactroll vs. Jankos oraz Kikisa w walce o pierwszą wygraną