tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Joshua znokautowany przez... kibiców. "Ona jest niesamowita!"

Nie bez kozery Anthony Joshua nazywany jest mistrzem ludu. Król wagi ciężkiej sprawił swoim fanom nietypową niespodziankę, dając się... znokautować. "AJ" wprawił kibiców w osłupienie.
Joshua "bawi" się z kibicami (fot. Twitter)

Brytyjczyk po dwóch zwycięstwach w tym roku szykuje się na kolejne wyzwania. Między liny ma powrócić 13 kwietnia podczas wielkiej gali na stadionie Wembley w Londynie. Cały czas dba o formę i dobre relacje z kibicami. Wyjątkową niespodziankę z udziałem dwumetrowego 29-latka przygotowała brytyjska stacja Sky Sports.

Grupa sympatyków boksu wybrała się na trening pięściarski pod okiem niepokonanego Lawrence’a Okolie. Zajęcia z ukrycia śledził sam Joshua, który został przebrany w pełne bokserskie "umundurowanie" i nierozpoznany przez gromadkę ćwiczących wkroczył do ringu. Cała zabawa zakończyła się nokautem mistrza, oczywiście skrzętnie wyreżyserowany. Chwilę później nastąpiło szaleństwo.

Jesteś niesamowita! Wykonałaś kawał dobrej roboty – komplementował poczynania jednej z pań Joshua. – Widać, że ta dziewczyna ma w sobie ducha walki. Uwielbiam energię tych ludzi!

Kolejnym rywalem Joshuy będzie najprawdopodobniej Dillian Whyte, który niedawno efektownie rozprawił się z Dereckiem Chisorą. W rewanżu grzmotnął "Del Boya" lewym sierpowym w 11. rundzie, zwyciężając przez nokaut. Byłby to rewanż za konfrontacją z grudnia 2015 roku (Joshua wygrał przez techniczny nokaut w 7. odsłonie). Chrapkę na mistrzowską próbę ma również niepokonany i potężny Amerykanin, Jarrell Miller.

Wasilewski: sylwetka Szpilki jest bardziej niesportowa od mojej
Gala boksu zawodowego w Manchesterze. Josh Warrington – Carl Frampton. Wymiana ciosów do ostatniego gongu [WIDEO]
Gala Premier Boxing Champions: efektowny nokaut Breazeale'a
Głowacki ocenił swoje zwycięstwo. "Jak pod dyskoteką w Wałczu"

podobne informacje

Walka Giennadij Gołowkin – Saul Alvarez w TVP! Poznaj szczegóły transmisji

Kosmiczny trening Anthony'ego Joshuy. Brytyjczyk wygląda jak bestia

Finał turnieju WBSS w Arabii Saudyjskiej

"Diablo" celuje w mistrzostwo, o Szpilce nie chce rozmawiać