tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Następny po Cristiano Ronaldo. Juventus chce kolejną gwiazdę Realu Madryt

W Turynie wiedzą, że Juventus może być jeszcze mocniejszy. Działacze rozpoczęli poszukiwania zawodników, którzy mogliby wkrótce wzmocnić zespół Starej Damy. Według włoskiej telewizji Sky klub chciałby pozyskać latem jednego z zawodników Realu Isco.
Isco i Marcelo (fot. Getty Images)

Navas ma dość Realu? "AS": może zostać rywalem Szczęsnego

W ostatnich miesiącach włoskie i hiszpańskie media informowały o zainteresowaniu Juventusu kolejnymi zawodnikami Realu. Najpierw w Turynie chcieli ściągnąć Marcelo, potem celem transferowym miał być Keylor Navas, a w ostatnim czasie Isco.

Działacze wiedzą, że sprowadzenie Hiszpana w zimowym okienku transferowym będzie niemal niemożliwe, dlatego według Sky planują pozyskać go latem. Juventus musi liczyć się z wydatkiem rzędu przynajmniej kilkudziesięciu milionów euro, jeśli pomocnik ma trafić do Piemontu.

Zainteresowanie Isco nie jest niczym nowym w przypadku Juventusu. O chęci pozyskania Hiszpana przez włoski klub informowano już w 2015 i 2016 roku. Wówczas ewentualne odejście Isco miało być powodowane przegraną walką o grę w pierwszym składzie Królewskich. Obecnie znów jest zawodnikiem rezerwowym.

Puchar Włoch – podsumowanie 4. rundy

podobne informacje

Marcelo o odejściu Cristiano Ronaldo: musiałem skłamać

Sassuolo – Juventus 0:3. Elektryczny Wojciech Szczęsny [SKRÓT]

34. urodziny Cristiano Ronaldo. Niezwykłe liczby Portugalczyka

Nie tylko Marcelo. Cristiano Ronaldo chce Jamesa w Juventusie