tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Utalentowany i wściekły. Vinicius Junior zwyzywał rywala

W niedzielę Real Madryt wygrał na wyjeździe z Realem Betis 2:1 (1:0), mimo to w grze Królewskich nie było zbyt wielu pozytywów. Jednym z nich był Vinicius Junior. Nastolatek świetnie spisywał się w Sewilli, jednak dobry występ przyćmił niepotrzebną kłótnią z obrońcą rywali...
Vinicius Junior i Marc Bartra (fot. Getty Images)

(Nie)Królewskie zwycięstwo. Real najgorszy piłkarsko od ośmiu lat

W drugiej połowie spotkania młody Brazylijczyk wdał się w ostrą dyskusję z Markiem Bartrą. Vinicius podbiegł do stopera i w agresywny sposób wykrzyczał coś kilka razy wprost w twarz wychowankowi Barcelony. Po meczu zawodnik Betisu wyjaśnił, jakie słowa padły z ust napastnika przeciwników.

Wszystko zaczęło się od pretensji, jakie Bartra miał wobec Viniciusa. – Leżał na ziemi dłużej, niż stał na nogach. Poprosiłem go więc, żeby nie wywracał się na murawę w ten sposób – tłumaczył Katalończyk. Wtedy zareagował Vinicus.

Nazwał mnie sk*********... Powiedzmy, że po prostu trzy razy mówił na temat mojej matki – wyznał Bartra. Vinicius przekleństwa w stronę rywala wypowiedział w ojczystym języku portugalskim. – Musi wiele się nauczyć. Nie sądzę, żeby takie zachowanie przystało na zawodnika Realu – konkludował.

podobne informacje

Sprawiedliwy remis w El Clasico. "Bernabeu będzie sędzią"

"Marca": El Clasico "chwilą prawdy" dla Realu Madryt. Vinicius Junior jak Raul Gonzalez

Król jest nagi. Dlaczego sypie się zespół Realu Madryt?

Polak wśród największych talentów. UEFA wskazuje, kogo obserwować w tym roku