tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
Puchar Świata
Igrzyska Olimpijskie
Puchar Świata
Mistrzostwa Świata
Sezon
2018/2019
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Płeć
wszystkie
wszystkie
Mężczyźni
Kobiety
Faza
wszystkie
wszystkie
WC Salt Lake City
WC Salt Lake City
WC Hamar
WC Hamar
WC Heerenveen
WC Heerenveen
WC Berlin
WC Tomaszow Mazoviecki
WC Berlin
WC Tomaszow Mazoviecki
WC Tomakomai
WC Harbin
WC Tomakomai
WC Harbin
WC Obihiro
WC Obihiro
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
500 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Paweł Kuliżnikow
Rosja
34.78
2.
Rusłan Muraszow
Rosja
+0.04
3.
Jun-Ho Kim
Korea Płd.
+0.06
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Kobiety
1500 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Brittany Bowe
USA
1:55.89
2.
Lotte van Beek
Holandia
+0.24
3.
Joy Beune
Holandia
+1.26
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
1500 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Denis Yuskov
Rosja
1:44.95
2.
Haavard Boekko
Norwegia
+1.33
3.
Min-Seok Kim
Korea Płd.
+1.44
Niedziela, 03.02.2019
WC Hamar, Kobiety
500 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Vanessa Herzog
Austria
37.61
2.
Angelina Golikowa
Rosja
+0.29
3.
Olga Fatkulina
Rosja
+0.48
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Kai Verbij
Holandia
1:08.47
2.
Thomas Krol
Holandia
+0.06
3.
Kjeld Nuis
Holandia
+0.24
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Kobiety
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Brittany Bowe
USA
1:14.79
2.
Nao Kodaira
Japonia
+0.46
3.
Lotte van Beek
Holandia
+0.63
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
500 metrów, Po pierwszym biegu
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Paweł Kuliżnikow
Rosja
34.65
2.
Jun-Ho Kim
Korea Płd.
+0.06
3.
Daidai Ntab
Holandia
+0.12
Sobota, 02.02.2019
WC Hamar, Kobiety
500 metrów, Po pierwszym biegu
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Nao Kodaira
Japonia
37.25
2.
Vanessa Herzog
Austria
+0.12
3.
Angelina Golikowa
Rosja
+0.66
Piątek, 01.02.2019
WC Hamar, Mężczyźni
5000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Sverre Lunde Pedersen
Norwegia
6:16.16
2.
Aleksandr Rumiancew
Rosja
+3.08
3.
Ted-Jan Bloemen
Kanada
+4.28
Piątek, 01.02.2019
WC Hamar, Kobiety
3000 metrów, klasyfikacja końcowa
 
Zawodniczka
Kraj
Czas
1.
Martina Sablikova
Czechy
4:02.17
2.
Natalia Woronina
Rosja
+1.59
3.
Marina Zujewa
Białoruś
+1.63
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Kobiety
20:30
500 metrów, Po pierwszym biegu
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Kobiety
20:30
Start masowy Semifinal 1, Półfinał
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Kobiety
20:30
Start masowy Semifinal 2, Półfinał
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Kobiety
20:30
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Kobiety
20:30
3000 metrów, klasyfikacja końcowa
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Mężczyźni
20:30
500 metrów, Po pierwszym biegu
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Mężczyźni
20:30
Start masowy Semifinal 1, Półfinał
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Mężczyźni
20:30
Start masowy Semifinal 2, Półfinał
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Mężczyźni
20:30
1000 metrów, klasyfikacja końcowa
Sobota, 09.03.2019
WC Salt Lake City, Mężczyźni
20:30
5000 metrów, klasyfikacja końcowa
Kobiety, 1000m
Kobiety, 1000m
Kobiety, 1500m
Kobiety, 3000/5000m
Kobiety, 500m
Kobiety, Start masowy
Kobiety, Bieg pościgowy, drużynowy
Kobiety, Team Sprint
Mężczyźni, 1000m
Mężczyźni, 1500m
Mężczyźni, 5000/10000m
Mężczyźni, 500m
Mężczyźni, Start masowy
Mężczyźni, Bieg pościgowy, drużynowy
Mężczyźni, Team Sprint
 
 
Kraj
PKT.
1.
Brittany Bowe
USA
277
2.
Vanessa Herzog
Austria
217
3.
Nao Kodaira
Japonia
202
4.
Miho Takagi
Japonia
202
5.
Darya Kachanova
Rosja
194
6.
Qishi Li
Chiny
176
7.
Olga Fatkulina
Rosja
171
8.
Ireen Wust
Holandia
160
9.
Yekaterina Shikhova
Rosja
157
10.
Jekaterina Ajdowa
Kazachstan
150
11.
Letitia de Jong
Holandia
150
12.
Natalia Czerwonka
Polska
148
13.
Ida Njaatun
Norwegia
134
14.
Lotte van Beek
Holandia
132
15.
Jutta Leerdam
Holandia
130
16.
Hege Boekko
Norwegia
127
17.
Joy Beune
Holandia
123
18.
Kaylin Irvine
Kanada
123
19.
Maki Tsuji
Japonia
114
20.
Jingzhu Jin
Chiny
113
21.
Ragne Wiklund
Norwegia
109
22.
Heather McLean
Kanada
107
23.
Angelina Golikowa
Rosja
104
24.
Xin Zhao
Chiny
102
25.
Yu-Ting Huang
Tajwan
86
26.
Gabriele Hirschbichler
Niemcy
74
27.
Kimberly Goetz
USA
72
28.
Sanneke de Neeling
Holandia
64
29.
Noemi Bonazza
Włochy
63
30.
Hyun-Yung Kim
Korea Płd.
59
31.
Min-Sun Kim
Korea Płd.
50
32.
Yuka Abe
Japonia
47
33.
Irina Kuznetsova
Rosja
44
34.
Rio Yamada
Japonia
39
35.
Yuning Sha
Chiny
39
36.
Ye-Won Nam
Korea Płd.
31
37.
Antoinette de Jong
Holandia
30
38.
Nikola Zdrahalova
Czechy
29
39.
Anne Gulbrandsen
Norwegia
24
40.
Kaja Ziomek
Polska
21
41.
Kali Christ
Kanada
17
42.
Elisa Dul
Holandia
15
43.
Ivanie Blondin
Kanada
14
44.
Erin Jackson
USA
14
45.
Brianna Bocox
USA
14
46.
Arisa Tsujimoto
Japonia
13
47.
Irina Arshinova
Rosja
11
48.
Anna Nifontova
Białoruś
10
49.
Anastasia Korkina
Rosja
9
50.
Yuna Onodera
Japonia
8