tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
WTA
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2017
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
WTA Elite Trophy Final Stage
WTA Elite Trophy Doubles Group B
WTA Elite Trophy Doubles Group A
WTA Elite Trophy Group B
WTA Elite Trophy Group A
WTA Elite Trophy Group C
WTA Elite Trophy Group D
BNP Paribas WTA Finals Singapore Final stages
BNP Paribas WTA Finals Singapore Doubles
WTA Finals (grupa czerwona)
WTA Finals (grupa biała)
VTB Kremlin Cup
BGL BNP Paribas Luxembourg Open
VTB Kremlin Cup, Qualification
BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Qualification
Generali Ladies Linz
Prudential Hong Kong Tennis Open
Tianjin Open
Prudential Hong Kong Tennis Open, Qualification
Generali Ladies Linz, Qualification
Tianjin Open, Qualification
China Open
China Open, Qualification
Tashkent Open
Wuhan Tennis Open
Tashkent Open, Qualification
Wuhan Tennis Open, Qualification
Korea Open Tennis
Guangzhou International Women's Open
Toray Pan Pacific Open
Toray Pan Pacific Open, Qualification
Korea Open Tennis, Qualification
Guangzhou International Women's Open, Qualification
Japan Women's Open
Coupe Banque Nationale
Japan Women's Open, Qualification
Coupe Banque Nationale, Qualification
Connecticut Open
Connecticut Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Bank of the West Classic
Citi Open
Citi Open, Qualification
Bank of the West Classic, Qualification
NanChang Open
Ericsson Open
NanChang Open, Qualification
Ericsson Open, Qualification
WTA Bukareszt
Ladies Championship Gstaad
Ladies Championship Gstaad, Qualification
Bucharest Open, Qualification
AEGON International
AEGON International, Qualification
AEGON Classic
Mallorca Open
Mallorca Open, Qualification
AEGON Classic, Qualification
Ricoh Open
AEGON Open
Ricoh Open, Qualification
AEGON Open, Qualification
Internationaux de Strasbourg
Nurnberger Versicherungscup
Nurnberger Versicherungscup, Qualification
Internationaux de Strasbourg, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
J&T Banka Prague Open
GP SAR La Princesse Lalla Meryem
GP SAR La Princesse Lalla Meryem, Qualification
J&T Banka Prague Open, Qualification
TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Porsche Tennis Grand Prix
TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Qualification
Porsche Tennis Grand Prix, Qualification
Swiss Women's Championship
Claro Open Colsanitas
Claro Open Colsanitas, Qualification
Swiss Women's Championship, Qualification
Volvo Car Open
Monterrey Open
Volvo Car Open, Qualification
Monterrey Open, Qualification
Miami Open
Miami Open, kwalifikacje
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, kwalifikacje
Alya WTA Malaysian Open
Abierto Mexicano Telcel
Alya WTA Malaysian Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Hungarian Ladies Open
Dubai Duty Free Tennis Championships
Hungarian Ladies Open, Qualification
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Qatar Total Open
Qatar Total Open, Qualification
St. Petersburg Ladies Trophy
Taiwan Open
Taiwan Open, Qualification
St. Petersburg Ladies Trophy, Qualification
Hobart International
Apia International Sydney
Apia International Sydney, Qualification
Hobart International, Qualification
ASB Classic
Brisbane International
Shenzhen Gemdale Open
Shenzhen Gemdale Open, Qualification
Brisbane International, Qualification
ASB Classic, Qualification
Wyniki
Klasyfikacje
Niedziela, 05.11.2017
WTA Elite Trophy Final Stage, Finał
Coco Vandeweghe
0
:
2
5:7 1:6
Julia Goerges
Niedziela, 05.11.2017
WTA Elite Trophy Final Stage, Finał
Jingjing Lu
Shuai Zhang
0
:
2
2:6 1:6
Yingying Duan
Xinyun Han
Sobota, 04.11.2017
WTA Elite Trophy Doubles Group B, Round Robin, 1/4 finału
Jingjing Lu
Shuai Zhang
2
:
0
7:6 [7:3] 6:3
Xinyu Jiang
Qianhui Tang
Sobota, 04.11.2017
WTA Elite Trophy Final Stage, 1/2 finału
Coco Vandeweghe
2
:
0
6:3 6:3
Ashleigh Barty
Sobota, 04.11.2017
WTA Elite Trophy Final Stage, 1/2 finału
Julia Goerges
2
:
0
6:3 6:3
Anastasija Sevastova
Sobota, 04.11.2017
WTA Elite Trophy Doubles Group A, Round Robin, 1/4 finału
Chen Liang
Zhaoxuan Yang
0
:
2
6:7 [2:7] 4:6
Yingying Duan
Xinyun Han
Piątek, 03.11.2017
WTA Elite Trophy Doubles Group B, Round Robin, 1/4 finału
Alicja Rosolska
Anna Smith
1
:
2
3:6 6:4 6:10
Xinyu Jiang
Qianhui Tang
Piątek, 03.11.2017
WTA Elite Trophy Group C, Round Robin, 1/4 finału
Sloane Stephens
0
:
0
Krecz
 
Barbora Strycova
Piątek, 03.11.2017
WTA Elite Trophy Group B, Round Robin, 1/4 finału
Jelena Wiesnina
0
:
1
2:6 0:1
Krecz
 
Shuai Peng
Piątek, 03.11.2017
WTA Elite Trophy Group A, Round Robin, 1/4 finału
Kristina Mladenovic
0
:
2
2:6 6:7 [4:7]
Julia Goerges
 
 
Kraj
PKT.
1.
Simona Halep
Rumunia
6145
2.
Garbine Muguruza
Hiszpania
5950
3.
Caroline Wozniacki
Dania
5915
4.
Karolina Pliskova
Czechy
5630
5.
Venus Williams
USA
5597
6.
Elina Switolina
Ukraina
5445
7.
Jelena Ostapenko
Łotwa
4985
8.
Caroline Garcia
Francja
4325
9.
Johanna Konta
Anglia
3610
10.
Kristina Mladenovic
Francja
2885
11.
Swietłana Kuzniecowa
Rosja
2856
12.
Coco Vandeweghe
USA
2819
13.
Sloane Stephens
USA
2722
14.
Anastasija Pawluczenkowa
Rosja
2425
15.
Anastasija Sevastova
Łotwa
2295
16.
Madison Keys
USA
2213
17.
Jelena Wiesnina
Rosja
2195
18.
Julia Goerges
Niemcy
2060
19.
Angelique Kerber
Niemcy
2042
20.
Ashleigh Barty
Australia
2031