tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tenis
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
WTA
Wielki Szlem
WTA
ATP
Sezon
2019
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Faza
wszystkie
wszystkie
WTA Finals Final Stage
WTA Finals Doubles
WTA Finals Group B
WTA Finals Group A
WTA Elite Trophy Final Stage
WTA Elite Trophy Orchid Group
WTA Elite Trophy Rose Group
WTA Elite Trophy Camellia Group
WTA Elite Trophy Doubles Lily Group
WTA Elite Trophy Doubles Bougainvillea Group
WTA Elite Trophy Azalea Group
VTB Kremlin Cup
BGL BNP Paribas Luxembourg Open
VTB Kremlin Cup, Qualification
BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Qualification
Tianjin Open
Prudential Hong Kong Tennis Open
Upper Austria Ladies Linz
Upper Austria Ladies Linz, Qualification
Tianjin Open, Qualification
Prudential Hong Kong Tennis Open, Qualification
China Open
China Open, Qualification
Tashkent Open
Wuhan Tennis Open
Tashkent Open, Qualification
Wuhan Tennis Open, Qualification
Guangzhou International Women's Open
Korea Open Tennis
Pan Pacific Open
Korea Open Tennis, Qualification
Pan Pacific Open, Qualification
Guangzhou International Women's Open, Qualification
Zhengzhou Open
Japan Women's Open
Coupe Banque Nationale
Jiangxi Open
Jiangxi Open, Qualification
Zhengzhou Open, Qualification
Coupe Banque Nationale, Qualification
Japan Women's Open, Qualification
Connecticut Open
Connecticut Open, Qualification
Western & Southern Open
Western & Southern Open, Qualification
Rogers Cup
Rogers Cup, Qualification
Silicon Valley Classic
Citi Open
Citi Open, Qualification
Silicon Valley Classic, Qualification
Latvia Open
Palermo Ladies Open
Palermo Ladies Open, Qualification
Latvia Open, Qualification
Swiss Open
Bucharest Open
Swiss Open, Qualification
Bucharest Open, Qualification
Nature Valley International
Nature Valley International, Qualification
Mallorca Open
Nature Valley Classic
Mallorca Open, Qualification
Nature Valley Classic, Qualification
Nature Valley Open
Libema Open
Libema Open, Qualification
Nature Valley Open, Qualification
Internationaux de Strasbourg
Nurnberger Versicherungscup
Internationaux de Strasbourg, Qualification
Nurnberger Versicherungscup, Qualification
Internazionali BNL d'Italia
Internazionali BNL d'Italia, Qualification
Mutua Madrid Open
Mutua Madrid Open, Qualification
GP SAR La Princesse Lalla Meryem
J&T Banka Prague Open
J&T Banka Prague Open, Qualification
GP SAR La Princesse Lalla Meryem, Qualification
Porsche Tennis Grand Prix
TEB BNP Paribas Istanbul Cup
TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Qualification
Porsche Tennis Grand Prix, Qualification
Swiss Women's Championship
Claro Open Colsanitas
Swiss Women's Championship, Qualification
Claro Open Colsanitas, Qualification
Monterrey Open
Volvo Car Open
Volvo Car Open, Qualification
Monterrey Open, Qualification
Miami Open
Miami Open, Qualification
BNP Paribas Open
BNP Paribas Open, Qualification
Abierto Mexicano Telcel
Abierto Mexicano Telcel, Qualification
Hungarian Ladies Open
Hungarian Ladies Open, Qualification
Dubai Duty Free Tennis Championships
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification
Qatar Total Open
Qatar Total Open, Qualification
Thailand Open
St. Petersburg Ladies Trophy
St. Petersburg Ladies Trophy, Qualification
Thailand Open, Qualification
Hobart International
Sydney International
Hobart International, Qualification
Sydney International, Qualification
ASB Classic
Brisbane International
Shenzhen Open
Shenzhen Open, Qualification
ASB Classic, Qualification
Brisbane International, Qualification
Wyniki
Terminarz
Klasyfikacje
Sobota, 16.02.2019
Qatar Total Open, Finał
Simona Halep
1
:
2
6:3 4:6 3:6
Elise Mertens
Sobota, 16.02.2019
Qatar Total Open, Finał
Anna-Lena Groenefeld
Demi Schuurs
1
:
2
1:6 6:3 6:10
Hao-Ching Chan
Latisha Chan
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Magdalena Fręch
2
:
1
4:6 6:3 6:1
Misaki Doi
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Lara Arruabarrena
2
:
0
6:4 6:3
Gabriela Dabrowski
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Polona Hercog
1
:
2
6:2 5:7 0:6
Lucie Hradecka
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Zarina Diyas
2
:
0
6:4 6:4
Monica Niculescu
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Stefanie Voegele
0
:
2
4:6 4:6
Ivana Jorovic
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Ludmilla Samsonova
0
:
2
3:6 4:6
Lin Zhu
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Dalila Jakupovic
0
:
2
0:6 3:6
Jennifer Brady
Sobota, 16.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, Qualification, 1/8 finału
Bernarda Pera
2
:
1
4:6 6:3 6:2
Anhelina Kalinina
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 3. runda
09:00
Kristina Mladenovic
vs.
Fatma Al Nabhani
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 3. runda
09:00
Jekaterina Makarowa
vs.
Aliaksandra Sasnowicz
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 3. runda
09:00
Su-Wei Hsieh
vs.
Anastasija Sevastova
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 4. runda
09:00
Jennifer Brady
Sabrina Santamaria
vs.
Darija Jurak
Raluca Olaru
Niedziela, 17.02.2019
Hungarian Ladies Open, Qualification, 4. runda
10:00
Tereza Smitkova
vs.
Danka Kovinić
Niedziela, 17.02.2019
Hungarian Ladies Open, Qualification, 4. runda
10:00
Rebecca Sramkova
vs.
Tereza Martincova
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 3. runda
10:30
Ajla Tomljanović
vs.
Saisai Zheng
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 3. runda
10:30
Alize Cornet
vs.
Timea Babos
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 4. runda
10:30
Xinyun Han
Monica Niculescu
vs.
Miyu Kato
Makoto Ninomiya
Niedziela, 17.02.2019
Dubai Duty Free Tennis Championships, 3. runda
10:30
Viktoria Kuzmova
vs.
Bernarda Pera
 
 
Kraj
PKT.
1.
Naomi Osaka
Japonia
2185
2.
Petra Kvitova
Czechy
1925
3.
Karolina Pliskova
Czechy
1250
4.
Danielle Collins
USA
806
5.
Kiki Bertens
Holandia
780
6.
Ashleigh Barty
Australia
735
7.
Aryna Sabalenka
Białoruś
596
8.
Anastasija Pawluczenkowa
Rosja
561
9.
Donna Vekić
Chorwacja
560
10.
Bianca Andreescu
Kanada
527
11.
Dajana Jastremska
Ukraina
483
12.
Aliaksandra Sasnowicz
Białoruś
440
13.
Elina Switolina
Ukraina
431
14.
Serena Williams
USA
430
15.
Belinda Bencić
Szwajcaria
383
16.
Sofia Kenin
USA
380
17.
Łesia Curenko
Ukraina
375
18.
Garbine Muguruza
Hiszpania
355
19.
Maria Szarapowa
Rosja
355
20.
Wiera Zwonariowa
Rosja
354