tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Program TVP Sport

Dziś
Jutro
Pojutrze
08:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - 1.runda play - off (5): PITTSBURGH PENGUINS - PHILADELPHIA FLYERS
08:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - 1.runda play - off (5): PITTSBURGH PENGUINS - PHILADELPHIA FLYERS
10:05
Boks Megafight - Marcos Maidana vs. Victor Cayo
10:05
Boks Megafight - Marcos Maidana vs. Victor Cayo
11:50
Andres Iniesta, Dino Zoff, Menotti i Bilardo - Wielkie Legendy Mundiali
11:50
Andres Iniesta, Dino Zoff, Menotti i Bilardo - Wielkie Legendy Mundiali
12:30
Studio TVP Sport
12:30
Studio TVP Sport
13:15
Piłka nożna - mecze towarzyskie przed Mundialem
13:15
Piłka nożna - mecze towarzyskie przed Mundialem
15:05
Studio TVP Sport
15:05
Studio TVP Sport
15:50
Piłka nożna - Mecz charytatywny: Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho
15:50
Piłka nożna - Mecz charytatywny: Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho
16:50
Studio TVP Sport
16:50
Studio TVP Sport
17:00
Piłka nożna - Mecz charytatywny: Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho
17:00
Piłka nożna - Mecz charytatywny: Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho
17:55
Studio TVP Sport
17:55
Studio TVP Sport
19:00
Piłka ręczna mężczyzn - Półfinał pucharu polski KPR Gwardia - Azoty Puławy - mecz rewanżowy
19:00
Piłka ręczna mężczyzn - Półfinał pucharu polski KPR Gwardia - Azoty Puławy - mecz rewanżowy
19:40
Studio TVP Sport
19:40
Studio TVP Sport
19:50
Piłka ręczna mężczyzn - Półfinał pucharu polski KPR Gwardia - Azoty Puławy - mecz rewanżowy
19:50
Piłka ręczna mężczyzn - Półfinał pucharu polski KPR Gwardia - Azoty Puławy - mecz rewanżowy
20:35
Studio TVP Sport
20:35
Studio TVP Sport
21:00
Sportowa Sobota
21:00
Sportowa Sobota
Program podsumowujący wydarzenia na sportowych arenach kraju i świata. Rozmowy, relacje, bogaty serwis informacyjny ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich sportowców.
21:20
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - 1.runda play - off (5): WASHINGTON CAPITALS - COLUMBUS BLUE JACKETS
21:20
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - 1.runda play - off (5): WASHINGTON CAPITALS - COLUMBUS BLUE JACKETS
23:45
Piłka nożna - Mecz charytatywny: Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho
23:45
Piłka nożna - Mecz charytatywny: Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho
00:25
Boks Megafight - Marcos Maidana vs. Victor Cayo
00:25
Boks Megafight - Marcos Maidana vs. Victor Cayo
02:10
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku -studio
02:10
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku -studio
03:00
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku: Jermall Charlo - Hugo Centeneo jr.
03:00
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku: Jermall Charlo - Hugo Centeneo jr.
04:00
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku : Gervonta Davis - Jesus Marcelo Andres Cuellar
04:00
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku : Gervonta Davis - Jesus Marcelo Andres Cuellar
05:00
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku: Adrien Broner - Jessie Vargas
05:00
Boks - Gala w Barclays Center w Nowym Jorku: Adrien Broner - Jessie Vargas
06:30
Zakończenie dnia
06:30
Zakończenie dnia