tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Transmisje sport.tvp.pl

DZIŚ
16:30 NA ŻYWO
Tenis, Puchar Davisa, finał Francja – Belgia: J-W.Tsonga – S.Darcis
17:55 NA ŻYWO
Koszykówka, el. MŚ 2019 mężczyzn: Polska – Węgry
19:00 NA ŻYWO
Curling, ME w St. Gallen, mecze o 3. miejsce mężczyzn
20:20 NA ŻYWO
Koszykówka, el. MŚ 2019 mężczyzn: Słowenia – Białoruś
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
23:00 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej na lodzie, NHL: Washington Capitals – Tampa Bay Lightning
sobota, 25 listopada
10:00 NA ŻYWO
Curling, ME w St. Gallen, finał kobiet
14:00 NA ŻYWO
Tenis, Puchar Davisa, finał Francja – Belgia: gra podwójna
15:00 NA ŻYWO
Curling, ME w St. Gallen, finał mężczyzn
19:05 NA ŻYWO
Strzelectwo, Polish Open
21:00 NA ŻYWO
Gala boksu zawodowego, Wielka Brytania: Kamanga – Sebire i McKinson – Lynes
niedziela, 26 listopada
00:30 NA ŻYWO
Sportowa sobota
01:05 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej na lodzie, NHL: Florida Panthers – Chicago Blackhawks
09:00 NA ŻYWO
Esport – Akademickie Mistrzostwa Polski (E-AMPY): Counter Strike: Global Offensive
09:00 NA ŻYWO
Esport – Akademickie Mistrzostwa Polski (E-AMPY): League of Legends
09:00 NA ŻYWO
Esport – Akademickie Mistrzostwa Polski (E-AMPY): FIFA 18
09:00 NA ŻYWO
Esport – Akademickie Mistrzostwa Polski (E-AMPY): Hearthstone
09:55 NA ŻYWO
Biegi narciarskie, Ski Classics, Pontresina, 11 km mężczyzn
11:50 NA ŻYWO
Biegi narciarskie, Ski Classics, Pontresina, 11 km kobiet
13:30 NA ŻYWO
Tenis, Puchar Davisa, finał Francja – Belgia: 3. gra singlowa
16:00 NA ŻYWO
Tenis, Puchar Davisa, finał Francja – Belgia: 4. gra singlowa
18:20 NA ŻYWO
Koszykówka, el. MŚ 2019 mężczyzn: Litwa – Polska
19:25 NA ŻYWO
Koszykówka, el. MŚ 2019 mężczyzn: Hiszpania – Słowenia
22:00 NA ŻYWO
Sportowa Niedziela
22:35 NA ŻYWO
TVP Esport (na żywo): E-AMPY, WESG 2017 Europe
poniedziałek, 27 listopada
14:15
Piłka nożna, Liga Mistrzów: Juventus Turyn – FC Barcelona (retransmisja)
17:30 NA ŻYWO
Zwarcie - magazyn publicystyki sportowej
20:15 NA ŻYWO
4-4-2. Magazyn Dariusza Szpakowskiego
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
wtorek, 28 listopada
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
środa, 29 listopada
20:30 NA ŻYWO
Piłka nożna: Borussia Moenchengladbach – Bayern Monachium (retransmisja)
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
23:00 NA ŻYWO
Podnoszenie ciężarów, MŚ, Anaheim, 56 kg mężczyzn
czwartek, 30 listopada
19:50
Piłka nożna, La Liga: Valencia CF – FC Barcelona (retransmisja)
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
piątek, 1 grudnia
01:00 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej na lodzie, NHL: mecz wybrany przez Telewidzów
08:00
Podnoszenie ciężarów, MŚ, Anaheim, 53 kg kobiet (retransmisja)
09:40
Podnoszenie ciężarów, MŚ, Anaheim, 58 kg kobiet (retransmisja)
14:35 NA ŻYWO
Piłka nożna, Losowanie grup mistrzostw świata 2018, Moskwa
18:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet: Niemcy - Kamerun
20:45 NA ŻYWO
Łyżwiarstwo szybkie, PŚ, Calgary, dzień 1
23:55 NA ŻYWO
Sportowy wieczór [na żywo]
sobota, 2 grudnia
01:00 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej na lodzie, NHL: mecz wybrany przez Telewidzów
08:00 NA ŻYWO
Judo, Grand Slam, Tokio - dzień 1
09:25 NA ŻYWO
Biegi narciarskie, Ski Classics, La Sgambeda, Livigno
12:45 NA ŻYWO
Liga Mistrzów Dronów (finał), Berlin: dzień 1.
13:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet: Czechy - Argentyna
13:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa A: Rumunia – Paragwaj
13:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa C: Rosja – Tunezja
15:20 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa D: Serbia – Chiny
17:00 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet: Polska - Szwecja
17:35 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa C: Brazylia - Japonia
17:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa A: Francja – Słowenia
17:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa D: Holandia – Korea Południowa
20:20 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet: Norwegia - Węgry
20:20 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa A: Hiszpania – Angola
20:20 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa C: Dania – Czarnogóra
20:30 NA ŻYWO
Łyżwiarstwo szybkie, PŚ w Calgary, dzień 2
21:00 NA ŻYWO
Podnoszenie ciężarów, MŚ, Anaheim, 77 kg mężczyzn
23:00 NA ŻYWO
Sportowa sobota
niedziela, 3 grudnia
08:00 NA ŻYWO
Judo, Grand Slam, Tokio - dzień 2.
10:45 NA ŻYWO
Boks, 5. Memoriał Leszka Drogosza
13:30 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet: Polska – Czechy
13:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa D: Kamerun – Serbia
13:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa C: Tunezja – Brazylia
13:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa A: Słowenia – Rumunia
15:45 NA ŻYWO
Liga Mistrzów Dronów (finał), Berlin: dzień 2.
17:35 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa C: Czarnogóra – Rosja
17:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet: Węgry – Szwecja
17:50 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa A: Angola – Francja
18:00 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa D: Chiny – Holandia
20:20 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa C: Japonia – Dania
20:20 NA ŻYWO
Piłka ręczna, MŚ kobiet, grupa B: Argentyna – Norwegia
20:30 NA ŻYWO
Sportowa Niedziela
20:55 NA ŻYWO
Łyżwiarstwo szybkie, PŚ, Calgary, dzień 3.
21:00 NA ŻYWO
Podnoszenie ciężarów, MŚ, Anaheim, 85 kg mężczyzn