tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Transmisje sport.tvp.pl

DZIŚ
12:15 TRWA
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Aneta Konieczna
14:10 NA ŻYWO
Tenis, WTA Strasburg: Studio TVP Sport i finał: A.Pawliuczenkowa – D.Cibulkova
15:00 NA ŻYWO
Esport: ESL One Birmingham – Dota 2, półfinały (4. dzień)
17:15 NA ŻYWO
Piłka nożna, III liga: Studio TVP Sport i mecz Widzew Łódź – Polonia Warszawa
20:35 NA ŻYWO
Piłka nożna, Liga Mistrzów, finał: Real Madryt – Liverpool
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
22:45 NA ŻYWO
Sportowa Sobota
niedziela, 27 maja
11:30 NA ŻYWO
Kajakarstwo, Puchar Świata w Duisburgu (dzień 2.)
12:05 NA ŻYWO
Esport: ESL One Birmingham – Dota 2, mecz o 3. miejsce i finał (5. dzień)
13:25 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: zapowiedź wydarzeń weekendu
15:15 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: zapowiedź wydarzeń weekendu
16:00 NA ŻYWO
Lekkoatletyka, mityng w Radomiu
18:15 NA ŻYWO
Snooker (Hotel Gródek)
21:15 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: podsumowanie wydarzeń weekendu
21:45 NA ŻYWO
Sportowa Niedziela
poniedziałek, 28 maja
08:00 NA ŻYWO
Śniadanie z kadrą - meldunek z Arłamowa
16:30 NA ŻYWO
Popołudnie z kadrą - meldunek z Arłamowa
18:00 NA ŻYWO
4-4-2. Magazyn piłkarski Dariusza Szpakowskiego
22:00 NA ŻYWO
Dzień z kadrą - meldunek z Arłamowa
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
wtorek, 29 maja
01:15 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej na lodzie, NHL, finał Pucharu Stanleya (1. mecz): Vegas Golden Knights – Washington Capitals
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki
08:00 NA ŻYWO
Śniadanie z kadrą - meldunek z Arłamowa
13:00 NA ŻYWO
Piłka nożna, Konferencja prasowa przed mundialem w Rosji
16:30 NA ŻYWO
Popołudnie z kadrą - meldunek z Arłamowa
17:35 NA ŻYWO
Lekkoatletyka, mityng w Bydgoszczy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
22:00 NA ŻYWO
Dzień z kadrą - meldunek z Arłamowa
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
środa, 30 maja
00:55 NA ŻYWO
Piłka nożna, mecz towarzyski Argentyna – Haiti
Komentarz: Maciej Iwański
08:00 NA ŻYWO
Śniadanie z kadrą - meldunek z Arłamowa
17:00 NA ŻYWO
Jedziemy na mundial (magazyn)
17:55 NA ŻYWO
Popołudnie z kadrą – oficjalny trening reprezentacji Polski w Arłamowie
22:00 NA ŻYWO
Dzień z kadrą - meldunek z Arłamowa
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
czwartek, 31 maja
01:15 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej na lodzie, NHL, finał Pucharu Stanleya (2. mecz): Vegas Golden Knights – Washington Capitals
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski, Mariusz Czerkawski
08:00 NA ŻYWO
Śniadanie z kadrą - meldunek z Arłamowa
14:30 NA ŻYWO
Popołudnie z kadrą - meldunek z Arłamowa
16:00 NA ŻYWO
Kolarstwo, Kryterium o Puchar Mariana Formy (Kielce)
16:20 NA ŻYWO
Piłka nożna, mecz towarzyski Rumunia – Chile (Hartberg)
20:20 NA ŻYWO
Piłka ręczna kobiet, el. MŚ 2018: Włochy – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Wojciech Nowiński
22:10 NA ŻYWO
Dzień z kadrą - meldunek z Arłamowa
22:40 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
piątek, 1 czerwca
08:00 NA ŻYWO
Śniadanie z kadrą - meldunek z Arłamowa
15:05 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
16:30 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
17:00 NA ŻYWO
Jeździectwo, Epsom Oaks
19:40 NA ŻYWO
Lekkoatletyka, mityng EAA (Andujar)
22:30 NA ŻYWO
Sportowy wieczór
sobota, 2 czerwca
09:00 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
10:50 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
14:00 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
16:30 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
17:00 NA ŻYWO
Jeździectwo, Epsom Derby
17:55 NA ŻYWO
Piłka nożna, mecz towarzyski Austria – Niemcy (Klagenfurt)
19:45 NA ŻYWO
Piłka nożna, mecz towarzyski Szwecja – Dania (Sztokholm)
20:00 NA ŻYWO
Boks, Gala w Rzeszowie, KnockOut Boxing Night #2 (m.in. Włodarczyk – Durodola)
niedziela, 3 czerwca
01:15 NA ŻYWO
Hokej » NHL
Hokej na lodzie, NHL, finał Pucharu Stanleya (3. mecz): Washington Capitals – Tampa Bay Lightning
10:30 NA ŻYWO
Wioślarstwo, Puchar Świata w Belgradzie (finały)
14:05 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
15:30 NA ŻYWO
Studio TVP Sport: meldunek z Arłamowa
15:50 NA ŻYWO
Piłka nożna, mecz towarzyski Brazylia – Chorwacja (Liverpool)
17:00 NA ŻYWO
Lekkoatletyka, mityng IAAF (Hengelo)
18:15 NA ŻYWO
Piłka ręczna kobiet, eliminacje ME 2018: Polska – Słowacja
20:00 NA ŻYWO
Darts, Puchar Świata we Frankfurcie (finał)
22:05 NA ŻYWO
Sportowa Niedziela